אודות הפירמה

משרדנו נמנה עם משרדי הבוטיק בקרב עורכי הדין בישראל, העוסק בתחומי המשפט האזרחי, בתחום הנדל"ן לרבות הסכמי מכר, התחדשות עירונית, ניהול נכסים, ליווי וייצוג בעלי נכסים בקידום פרויקטים של תמ"א 38.

צוות המשרד מאגד עורכי דין בעלי ידע מקצועי רב, ניסיון ויצירתיות. תפיסת עולמנו מציבה את האינטרסים של הלקוח כקודם לכל וכפועל יוצא מכך,  זוכה הלקוח לליווי אישי וצמוד בכל שלב של ההליך המשפטי ו/או העסקה המתבצעת בעניינו.

למשרדנו, ניסיון נרחב ועשיר הן בתחום המשפטי והן בתחום העסקי, קשוב לצרכי אנשי העסקים, בעלי הנכסים וכן ללקוחותינו הפרטיים.

משרדנו ממוקם ברמת השרון ומשמש "בית" של גורמים עסקיים רבים, כמו גם משקיעים המעוניינים באפיקי השקעה ומיזמים, המחפשים אחר משקיע בארץ או בחו"ל. משרדנו צבר הצלחות רבות בחיבור בין הגורמים השונים באמצעות זיהוי אינטרסים משותפים, ייעוץ והכוונה.

 

אנו זוכים כמידי יום, להכרה והוקרה על מתן יחס אישי של מסירות, נאמנות וקשר הדוק עם כל אחד מלקוחותינו, וכן שבחים על המקצועיות, הנחישות, והיצירתיות שנועדה לממש ולהוציא אל הפועל את המטרות של לקוחותינו.

 

אודות המייסד

עו"ד אייל בן יהודה באום ,LLB,BA,MBA,LLM, בוגר לימודי תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר-אילן , בעל ניסיון עסקי רב, מנתב את ניסיון חייו והידע המשפטי שלו לניהול משברים ותמיכה בלקוחות המשרד, והכל במסירות ובנחישות. לקוחות המשרד יודעים כי עניינים קטנים כגדולים מטופלים בצורה הרצינית והטובה ביותר

אודות