משרדנו הוא משרד בוטיק ובעל ניסיון רב שנים בכל הקשור לתחום האזרחי ובין היתר משרדנו מתמחה בכל הקשור בדיני מקרקעין ונדל"ן.

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמי מכר והסכמי שיתוף וכן בייצוג לקוחות בבתי המשפט השונים לרבות בפני המפקחים על המקרקעין.

 

משרדנו בעל ניסיון רב שנים ועשיר בהובלת פרויקטים כב"כ בעלי נכסים בהיערכות בניינים אשר מעוניינים לחדש ולהתחדש ולהשביח את הנכס שבבעלותם בעשרות אחוזים.

 

בעשור האחרון, ליווה ומלווה משרדנו פרויקטים גדולים ובהצלחה רבה נכרתו הסכמים ופרויקטים יצאו מן הכח אל הפועל; הן של פרויקטים של חיזוק ושיפוץ (תמ"א 38/1) והן של פרויקטים להריסה ובניה חדשה (תמ"א 38/2).

 

למשרדנו נסיון וידע רב שנים בתחום הנדל"ן לרבות בכל הקשור בפרוייקטים של תמ"א 38 כאמור.

 

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם משרדי יועצי מס מהשורה הראשונה; לרבות משרד מאיר מזרחי ומשרד גל דיקשטיין.

 

אנו פועלים בתחום הנדל"ן ללא לאות לטובת ניהול עסקאות והגעה להסכם מיטיב בנושא התחדשות עירונית ומקפיד עד הפרטים הקטנים והחשובים.ייצוג משקיעים מחו"ל  וניהול נכסים
משרדנו רוכש נכסים ומנהל אותם עבור משקיעים בחו"ל.  מנהל לקוחות מחו"ל יהווה איש קשר בעל  שליטה מלאה בשפה האנגלית כשפת אם ותחת הנחייתו של  עו"ד באום אשר מטפל באופן שוטף בתיק ומעדכן את הלקוחות בעדכונים שוטפים בנושאי חוזים, גביה ותחזוקת הנכסים הלקוח היושב מרחק רב מהנכס ירגיש קרוב .

משרדנו מזמין עבור הלקוחות צוות מיומן המשפץ את הנכס בעת הצורך , אדריכלים מהשורה הראשונה מתכננים עבור הלקוחות את השיפוץ במידת הצורך תוך מענה מלא לצרכים. כמו כן, משרדנו מבצע באמצעות מפקח פיקוח עליון ומעדכן את הלקוחות תוך שמירה והקפדה על האינטרסים של הלקוח , על שירותים אלו אנו גובים שכ"ד חודשי  מהדיירים  בעבור הלקוחות.

ייצוג משקיעים ישראלים בגאורגיה
משרדנו פועל מזה מספר שנים בשת"ף עם משרד עו"ד מקומי מוביל בפתיחת דלתות בגאורגיה למשקיעים ישראלים , משרדנו בעל הבנה רבת שנים בתרבות המקומית וידאג הכווין את המשקיע הישראלי בבחירת שותפיו המקומיים בצמוד עם משרד העו"ד המקומי​

דיני מקרקעין

נדל"ן